Program


Made in Retro - Style and Passion Dance
2

Made in Retro - Style and Passion Dance

A showtánc világbajnok csapat produkciója a manapság oly népszerű és örök érvényű retroérzést eleveníti fel egy fergeteges táncelőadás formájában. A színpadon sorra megjelennek a korszak ikonjai és kulcsfigurái - természetesen pöttyös szoknyában vagy éppen táncoló lakkcipőkben.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli vagy elmaradt eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból.

Utolsó előadás dátuma: 2015. március 14. szombat, 19:30

Juli minden évben megrendezi rendhagyó házibuliját, ahol barátai kedvenc retro slágereire buliznak. Megérkeznek a Bombázók, befut a Csókkirály, valamint váratlanul belibben Csinibaba is, aki teljesen felkavarja a hangulatot.

Ha kíváncsi vagy, hogyan Limbózik a pizza futár, miért kavar a szomszéddal Csinibaba és miként hódit a Csókkirály, akkor ott a helyed! Belépés csak lakkcipőben!

 „A Style and Passion Dance az évek alatt kovácsolódott össze olyan emberekből, akik szívvel-lélekkel csinálják azt a csodálatos műfajt, amit táncnak nevezzük. Az elmúlt évek alatt számos nemzetközi sikert, elismerést zsebeltek be. Én büszkén odaállok azok mellé is, akik még nem profik, hiszen az ember csak akkor fejlődik, ha bedobjuk őket a mélyvízbe. Sokkal többre becsülöm azt az embert, aki nem adja fel és küzd, mint azt, aki tehetséges, de nincs meg benne a szakmai alázat" (Király Béla koreográfus)

Ajánlatunk


Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.

Ünnepi Gála a Magyar Operett Napja tiszteletére

Ifj. Johann Strauss egyik legnépszerűbb műve, A cigánybáró a Jókai200 emlékév keretében kerül színpadra a Budapesti Operettszínházban. A darab 1885-ben, a Theater an der Wienben aratott először sikert, amikor a zeneszerző Ignaz Schnitzer librettójára komponálta meg nagyszabású operettjét Jókai Mór Szaffi című elbeszélése nyomán.

Ajánló


A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X