program


Telitalálat
3

Telitalálat

A magyar származású brazil szerző, Joao Bethencourt vígjátéka Rio de Janeiróban játszódik, de játszódhatna bárhol, ahol az emberek hétről hétre totószelvényeket töltenek ki annak reményében, hogy a telitalálat megváltoztatja majd életüket.  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli vagy elmaradt eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból.

Last event date: Mandag, 07. November 2016 19:00

Kivel ne fordult volna elő, hogy azt mondta valakinek, hogy ha nyerek a totón, megfelezem a pénzt veled? És mi van akkor, ha ez megtörténik, és az illető jelentkezik a nyeremény őt illető részéért? Nos, ez történik ebbe a darabban, melyben megismerjük a romlott Walter Antunest, akit Vasvári Csaba játszik, a feleségét, Alzirát, akinek bőrébe Kovács Vanda bújik és az Őze Áron által alakított fickót, Bonifációt, akinek megígérték, hogy feleznek vele.

A fergeteges komédia fordulatok sorozatán keresztül mutatja be, hogy a pénz, a gazdagság – vagy ezeknek csak puszta ígérete is – hogyan forgathat ki bárkit önmagából.

 

 

 

Aktuelt


Az előadás a műfajtól megszokott módon nincs híján humornak, játékosságnak, A mosoly országa a kibékíthetetlen világnézeti ellentétek, kulturális és társadalmi különbségek komoly kérdéseit járja körül, és ez a világ első operettje, mely nem vidám végkifejlettel zárul.

Hófehérke és a gonosz mostoha története, Kocsák Tibor fülbemászó zenéjére, ifj. Harangozó Gyula ötletekből kifogyhatatlan koreográfiájával, Velich Rita gyönyörű jelmezeivel, Kentaur varázslatos látványvilágával elevenedik meg. A Budapesti Operettszínház előadása

A Budapesti Operettszínház új bemutatója egyesíti az operett műfajának legnemesebb hagyományait és a Nagymező utcai teátrum lenyűgöző, 21. századi színpadi látványvilágát. Kálmán Imre világsikerű darabjának premierje a 2025-ös év egyik legjobban várt eseménye.

PÅ PLAKATEN


Ifj. Johann Strauss egyik legnépszerűbb műve, A cigánybáró a Jókai200 emlékév keretében kerül színpadra a Budapesti Operettszínházban. A darab 1885-ben,…

A többféle feldolgozást is megélt alapművet most Grigori Frid egyszemélyes operaváltozatában ismerhetik meg a Budapesti Operettszínház nézői.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.



A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X